ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa
+48 795 565 855
biuro@wolontariatpracowniczy.pl

Sieć Liderów Wolontariatu Pracowniczego

Sieć Liderów Wolontariatu Pracowniczego

liderzy wolontariatu

Liderami są ludzie. Dlatego skupiamy praktyków wolontariatu pracowniczego. Tutaj poznać można ludzi kreatywnych, z poczuciem misji i sprawstwa, zaangażowanych społecznie w sprawy ważne dla siebie i swoich społeczności. Takich, którzy będąc z nami promują pozytywny styl życia, wartość bycia z innymi i dla innych, promują wolontariat w działaniu przy wsparciu swoich pracodawców.

[tabs type=”horizontal”][tabs_head][tab_title]Dla kogo[/tab_title][tab_title]Korzyści[/tab_title][tab_title]Kryteria członkowstwa[/tab_title][tab_title]Jak dołączyć[/tab_title][/tabs_head][tab]

Sieć Liderów Wolontariatu Pracowniczego przeznaczona jest dla pracowników środowiska biznesu i instytucji publicznych dobrowolnie zaangażowanych w przedsięwzięcia wolontariatu pracowniczego swojego pracodawcy, przy jego wsparciu.

[/tab][tab] Korzyści jakie można czerpać z członkostwa w takiej niepowtarzalnej Sieci, to jedyne takie rekomendacje, pierwszeństwo i preferencyjne warunki udziału w wydarzeniach Fundacji. Poza tym proponujemy członkom Sieci osobisty profil w naszym serwisie, przywileje reprezentowania naszej organizacji w wybranych działaniach Fundacji oraz w mediach. Instytut chce prowadzić stałą współpracę z członkami Sieci, w tym konsultować działania Fundacji z wszystkimi członkami Sieci oraz podejmować wspólne inicjatywy.

[/tab][tab]

Podstawowe kryteria przyjęcia do Sieci to:

  • Zatrudnienie w firmie realizującej program wolontariatu pracowniczego.
  • Dobrowolne uczestnictwo w takim programie.
  • Zrealizowane autorskie przedsęwzięcia wolontariackie wspierane przez pracodawcę.
  • Wymierne efekty działań dla społeczności lokalnej i zespołów projektowych.
  • Rekomendacje pracodawcy i beneficjentów.
[/tab][tab]

Osoby zainteresowane przyłączeniem do Sieci proszone są o zalogowanie się w serwisie www.wolontariatpracowniczy.pl, stworzenie swojego profilu wraz ze zdjęciem (150/150pixeli, jpg), opisanie swojej biografii w zakresie wolontariatu pracowniczego*, co stanowi formę aplikacji.
Równolegle należy dosłać materiały multimedialne (minimum 5 zdjęć) oraz rekomendacje dokumentujące i potwierdzające deklarowane doświadczenie na adres biuro@wolontariatpracowniczy.pl
Po pozytywnej weryfikacji zgłoszonego profilu przez Organizatora członkostwo w Sieci potwierdzamy elektronicznym certyfikatem, a profil zostaje opublikowany w serwisie Fundacji. 

___
*Biografia powinna zawierać rzeczowy opis doświadczeń zdobytych w wolontariacie pracowniczym u danego pracodawcy z uwględnieniem jego wsparcia.

[/tab][/tabs]

[button color=”red” size=”medium” target=”blank” ]SIEĆ LIDERÓW WOLONTARIATU PRACOWNICZEGO[/button] * Lista członków Sieci zostanie opublikowana po otrzymaniu co najmniej 100 zgłoszeń.

 

Nie czekaj, dołącz do nas już dziś!

IWP_header www_1015-137_serca light

[divider]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.