ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa
+48 795 565 855
biuro@wolontariatpracowniczy.pl

Spotkania z wolontariatem pracowniczym & CSR

Wolontariat pracowniczy. Robimy lepszy Świat!

Spotkania z wolontariatem pracowniczym & CSR

akademia wolontariatu

Spotkania z wolontariatem pracowniczym & CSR to jednorazowe tematyczne zajęcia dla studentów na ich uczelni.  To spotkania ze stereotypami o pomaganiu ludzi młodych i tych aktywnych zawodowo, ze sposobami i możliwościami ich przekraczania, z pomysłami na własną aktywność dla siebie i innych – już teraz i za chwilę, w trakcie własnej kariery zawodowej.

Osobą prowadzącą jest Izabela Dyakowska, ekspertka wolontariatu pracowniczego & CSR, autorka bloga Wolontariat pracowniczy & CSR.

O wolontariacie wiemy coraz więcej. Młodzi ludzie jednak w pogoni za wiedzą, doświadczeniem zawodowym nadal nie tak często korzystają z wolontariatu jako sposobu na osobisty wgląd w sprawy dla siebie ważne, jako sposób na weryfikację własnych przekonań, wyobrażeń o tym, kim chcą być w dorosłym życiu, co jest dla nich ważne, a także jako sposobu na umacnianie swojego wizerunku jako nietuzinkowego pracownika.

Zapraszamy uczelnie i ich studentów, dla których tematyka ta jest interesująca i ważna, do zorganizowania takiego Spotkania z wolontariatem pracowniczym & CSR!

Więcej>>>

IWP_header www_1015-137_serca light

[divider]

NAPISZ DO NAS Z PROPOZYCJĄ TAKIEGO SPOTKANIA!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[divider]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content