ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa
+48 795 565 855
biuro@wolontariatpracowniczy.pl

Licencja na wolontariat pracowniczy

Licencja na wolontariat pracowniczy

siła spokoju

Sprawne zarządzanie programem opartym na społecznym zaangażowaniu i wolontariacie stanowi klucz do sukcesu, źródło siły organizacji, bazę pozwalającą sprawnie funkcjonować organizatorowi, jak i tym, którzy czerpią z wolontariatu siłę dzieląc się tym, kim są i co potrafią z innymi.

Licencja na wolontariat jest gotowym rozwiązaniem do wdrożenia wolontariatu pracowniczego w przedsiębiorstwie, instytucji publicznej, które każdorazowo podlega dostosowaniu do potrzeb organizatora. Stwarza ona możliwość autentycznego i bezpiecznego włączenia pracowników, przez swojego pracodawcę, w nurt wolontariatu z wykorzystaniem:

  • koncepcji takiego przedsięwzięcia,
  • procesu realizacji programy wewnątrz organizacji,
  • pomocnej dokumentacji,
  • rekomendacji i bieżącego wsparcia naszej organizacji.

Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań jakie mamy! Poczucie bezpieczeństwa, komfort i zwielokrotnione efekty daje wolontariuszom kompleksowe wsparcie ich odpowiedzialnego społecznie pracodawcy. Dlatego dzielimy się sztuką pomagania.

Jesteś szefem firmy, instytucji, fundacji korporacyjnej? Zainwestuj w Licencję na wolontariat pracowniczy i dołącz do elity pracodawców zaangażowanych społecznie, do Partnerów naszej organizacji!

logo_bGOOD POZIOM
Partner wspierający

IWP_footer

[divider]

NAPISZ DO NAS!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[divider]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.