ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa
+48 795 565 855
biuro@wolontariatpracowniczy.pl

Pomagamy Ukraińcom z wolontariatem!

Wolontariat pracowniczy na serio!

Skarbonka Fundacji Instytutu Wolontariatu Pracowniczego

Pomagamy Ukraińcom z wolontariatem!

W tym niezwykle trudnym czasie wyrażamy naszą solidarność z Ukrainą – z Ukraińcami i Ukrainkami, którzy mierzą się z brutalnym i niesprawiedliwym atakiem ze strony Rosji. 
W ramach zorganizowanej wolontariackiej pomocy humanitarnej naszym najbliższym ukraińskim sąsiadom, ofiarom wojny, przebywającym w Polsce, podejmujemy długofalową zbiórkę na Fundusz Wsparcia Ukraińców. Środki z funduszu sfinansują projekty, których celem będzie zadbanie o zaspokojenie najpilniejszych potrzeb uchodźców z Ukrainy w Polsce i na ukraińskiej ziemi, z udziałem wolontariuszy i ekspertów, w tym: bezpiecznego i komfortowego miejsca pobytu, reintegracji społecznej dzieci, młodzieży, dorosłych, zapewnienia animacji wolnego czasu potrzebujących, wsparcia w edukacji, rozwoju, a także komfortowego wejścia dorosłych na rynek pracy, czy wsparcia odbudowy Ukrainy z udziałem wolontariuszy.

Zbiórka zintegrowana jest też z uruchomionym spisem pracodawców zgłaszających się do zorganizowanego wsparcia Ukraińców metodą projektów zespołowych oraz spisem beneficjentów i kluczowych potrzeb, na które najlepiej odpowiedzieć mogą zorganizowane zespoły ludzi aktywnych zawodowo. Dołączajcie. Bądźcie z nami! Razem możemy więcej!

Przekaż darowiznę
10 PLN
50 PLN
100 PLN
Własna
PLN
Akceptuję Regulamin Darowizn Fundacji IWP oraz Regulamin operatora płatności (obowiązkowe)
Zapoznałem się oraz akceptuję Politykę prywatności Fundacji IWP (obowiązkowe)
Potwierdzam poprawność wybranej kwoty darowizny, która nie podlega zwrotowi po jej przekazaniu (obowiązkowa)
Płatności CashBill