środa , 20 Wrzesień 2017
WITAJ!
Strona główna » LICENCJA NA WOLONTARIAT PRACOWNICZY » Licencja na wolontariat pracowniczy

Licencja na wolontariat pracowniczy

siła spokoju

Sprawne zarządzanie programem opartym na społecznym zaangażowaniu i wolontariacie stanowi klucz do sukcesu, źródło siły organizacji, bazę pozwalającą sprawnie funkcjonować organizatorowi, jak i tym, którzy czerpią z wolontariatu siłę dzieląc się tym, kim są i co potrafią z innymi.

Licencja na wolontariat jest gotowym rozwiązaniem do wdrożenia wolontariatu pracowniczego w przedsiębiorstwie, instytucji publicznej, które każdorazowo podlega dostosowaniu do potrzeb organizatora. Stwarza ona możliwość autentycznego i bezpiecznego włączenia pracowników, przez swojego pracodawcę, w nurt wolontariatu z wykorzystaniem:

  • koncepcji takiego przedsięwzięcia,
  • procesu realizacji programy wewnątrz organizacji,
  • pomocnej dokumentacji,
  • rekomendacji i bieżącego wsparcia naszej organizacji.

Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań jakie mamy! Poczucie bezpieczeństwa, komfort i zwielokrotnione efekty daje wolontariuszom kompleksowe wsparcie ich odpowiedzialnego społecznie pracodawcy. Dlatego dzielimy się sztuką pomagania.

Jesteś szefem firmy, instytucji, fundacji korporacyjnej? Zainwestuj w Licencję na wolontariat pracowniczy i dołącz do elity pracodawców zaangażowanych społecznie, do Partnerów naszej organizacji!

logo_bGOOD POZIOM
Partner wspierający

IWP_footer

NAPISZ DO NAS!

Adres e-mail

Nazwa pracodawcy

Temat

Treść wiadomości

O mnie Naczelny

Fundacja Instytut Wolontariatu Pracowniczego

Zostaw Odpowiedź

Twój adres nie będzie pokazany publicznie. Pola wymagane *

*